Komunikat nr 4 – zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas 1-3

Sekretariat szkoły – godziny pracy
10 maja 2020
Procedury przyjęcia uczniów klas I-III na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
21 maja 2020

Komunikat nr 4 – zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas 1-3

Na podstawie decyzji Burmistrza Gminy Mosina, oraz na podstawie ilości zgłoszeń informuję, że od 25 maja 2020r. szkoła uruchamia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Zajęcia będą realizowane od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 16:30. Rodzice, którzy zadeklarowali udział w tych zajęciach zobowiązani są do pobrania i dostarczenia do szkoły, podpisanego oświadczenia znajdującego się na stronie szkoły, najpóźniej pierwszego dnia pobytu dziecka w szkole. Na zajęcia uczniowie klas I-III będą mogli przynosić śniadanie oraz podręczniki i ćwiczenia. W czasie spędzonym w szkole będą mieli możliwość zrobienia zadań, które przesyłają im nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci, które przyjdą do szkoły będą mogły  skorzystania z obiadów, które będą dostarczane do szkoły w naczyniach jednorazowych. W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem pod nr telefonu 618939-567 (w godz. 8-14).

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Arkadiusz Jurek