KOLĘDOWANIE w kaplicy w Czapurach – nagranie
24 stycznia 2019
Wyniki konkursu plastycznego MOJA RODZINA
24 stycznia 2019

KONKURS „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

Konkurs adresowany jest dla uczniów z klas IV- VII będzie przebiegał w dwóch etapach:

I etap – eliminacje szkolne w dniu 28 stycznia o godz. 12:45 w sali komputerowej, które pozwolą wyłonić drużynę reprezentującą szkołę (kl.4 –tempo – wolne – 30 przykładów, kl. 5 i 6 – tempo średnie – 30 przykładów, kl.7 – tempo szybkie – 30 przykładów )
Zwycięzcy eliminacji szkolnych pojadą do Mosiny na II etap – finał gminny ( finał – tempo wolne 100 przykładów – klasa 4, tempo średnie 100 przykładów – klasa 5 i 6, tempo szybkie 100 przykładów – klasa 7 i 8), każdy uczestnik dwukrotnie będzie rozwiązywał swoją liczbę przykładów.

Etap szkolny i gminny odbywa się na bezpłatnym programie pobranym ze strony http://www.hexelon.com/tabliczka_mnozenia/.

Zapraszam

Maria Majchrzak