Bierzemy udział w próbie pobicia rekordu Guinnessa w resuscytacji krążeniowo-oddechowej – 17-10-2016
2 października 2016
ZGŁOSZENIE – Konkurs piosenki podróżniczej – „Podróże z piosenką” 29-11-2016
18 października 2016

Pierwsze spotkanie z cyklu: TEATRALNI ODKRYWCY 22-10-2016

Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych

Kiedy: 22 października (sobota), godzina: 13:00
Zbiórka: pętla Starołęka, godzina: 12:00 (trzeba zabrać ze sobą bilety (x2) na 45 minut).
Koszt: 25 zł (bilet wstępu, zwiedzanie galerii lalek, sceny teatralnej, spotkanie z aktorem).

zabka2 zabkaTym razem wybierzemy się na sztukę „Żabka”, która swoją premierę w Teatrze Animacji miała 22 września 2016 roku.

Spektakl na podstawie książek Maxa Velthuijsa: \”Frog is Sad\”, \”Frog in Love\”, \”Frog and the Birdsong\”, \”Frog is Frog\” oraz \”Frog is Frightened\” wydanych przez Andersen Press, Londyn. Adaptacja spektaklu Ranocchio – produkcji Teatro Gioco Vita z Piacenzy (Włochy).

Dzięki błyskotliwemu poczuciu humoru przygody Żabki i jej przyjaciół, ubrane w piękne słowa i obrazy, przywracają siłę i chęć do życia. Mówiąc o sobie, bohaterowie opowiadają także o nas – dorosłych, którzy wciąż nie potrafią się zaakceptować, a w szczególności o tych, którzy dorosłymi dopiero się stają, borykając się przy tym z wieloma problemami.

http://teatranimacji.pl/spektakl/zabka/

Zapraszam serdecznie, odkrywaj z nami teatr!
Magdalena Latos nauczyciel języka polskiego