Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2011/2012

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Dominika Szkolniak – IV –miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Polonica – Oxfordplus

Adam Rakowski – laureat I stopnia,

Sara Gronek – laureat II stopnia,

Weronika Wałkowska – laureat II stopnia,

Zuzanna Kołodziejczak – laureat III stopnia

IV Mitologiczny Konkurs KLIO 2012

Weronika Wałkowska – laureat woj. Wielkopolskiego

Wojewódzki Konkurs PCK

Uczymy się ratować życie – I miejsce

Wojewódzki Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego – Chartynka

Arek Płonczyński – I miejsce

Julia Szczepaniak – II miejsce

Międzyszkolny konkurs plastyczny „W podróży z Arkadym Fiedlerem

Kategoria I-III

Arkadiusz Płonczyński – II miejsce,

Paweł Wrotkowski – III miejsce

Kategoria IV – VI

Sandra Adamczyk – I miejsce

Izabela Płonczyńska – II miejsce

Festiwal Piosenki Małolata

Arkadiusz Płonczyński – II miejsce

III Konkurs Piosenki Country

Arkadiusz Płonczyński – I miejsce

Gminny konkurs ortograficzny

Sara Gronek, Klaudia Szaroleta, Weronika Szeremeta – II miejsce

Gminny konkurs wiedzy o twórczości Juliana Tuwima „Tuwimowskie Rymy”

Małgosia Richter, Arek Płonczyński, Maja Nowak – I miejsce

Gminny Przegląd Piosenki

Arek Płonczyński – I miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny

Sandra Kępińska – I miejsce

Arek Płonczyński – II miejsce

Indywidualne Biegi Przełajowe

Dominika Forszpaniak – I miejsce

Szkolniak Dominika – II miejsce

Mistrzostwa Gminy w Koszykówce chłopców III miejsce

Rok szkolny 2010/2011

Ogólnopolski konkurs ortograficzny
Sandra Grześkowiak, Katarzyna Tomczak – laureatki IV miejsca

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”
Weronika Forszpaniak – II miejsce w Polsce

Konkurs plastyczny „Wakacyjne spotkanie z lasem”
Ilona Szaroleta – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs PCK – IV miejsce

Konkurs plastyczny „Przyroda zimą w mojej miejscowości”
Julia Lisicka – II miejsce

Wojewódzki Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego – Chartynka
Julia Szczepaniak – II miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny klas III
Zuzia Jankowiak, Marcin Giera – II miejsce

Rok szkolny 2009/2010

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Wiedzy o II Wojnie Światowej
Krzysztof Stępniak – IV miejsce

Gminny Przegląd Jasełek – Mosina 2009
II miejsce oraz wyróżnienie dla chóru szkolnego

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „POLONUSIK 2010”
Sara Gronek I miejsce w woj. wielkopolskim

Ogólnopolski Konkurs matematyczny „Kangur”
Jan Błaszczyk, Krzysztof Stępniak – wyróżnienie

Wojewódzki Przegląd Piosenki Szkolnej
Julia Szczepaniak – II miejsce

Gminny Przegląd Piosenki
Julia Szczepaniak kat. I‑III – II miejsce
Julia Szczepaniak, Julia Mielcarka I miejsce (kat. zespoły)

Wojewódzki Przegląd Artystyczny „Chartynka 2010”
Duet Julia Szczepaniak, Julia Mielcarka – III miejsce

X Powiatowy Konkurs Piosenki „Stęszewska Triola”
Duet Julia Szczepaniak, Julia Mielcarka – III miejsce

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju
III miejsce

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym
Natalia Strachota – III miejsce

Gminne Indywidualne Mistrzostwa w szachach
Sławomir Witczak III miejsce

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe
Świętek Krzysztof – I miejsce, Witczak Sławek – III miejsce

Biegi na orientacje – Łękno 2009
Tomasz Jankowiak, Sławomir Witczak, Marika Wawrzyniak – II miejsce

Rok szkolny 2008/2009

Konkurs matematyczny „Test matematyka plus OXFORD”

Laureatka III stopnia Magdalena Wiechczyńska

Gminny konkurs piosenki Mosina 2009

I miejsce – Julia Szczepaniak (I-III)

Test OXFORD PLUS – konkurs języka angielskiego

Laureatka I stopnia Magdalena Wiechczyński

Festiwal Piosenki Małolata w Puszczykowie

I miejsce – Julia Szczepaniak (I-III)

Konkurs „ Mówimy gwarą” – Bukówiec Górny

II miejsce w kategorii debiuty – Natalia Kubacka

Festiwal Piosenki Dziecięcej „ Wesołe nutki”  w Krzykosach

Wyróżnienie – Julia Szczepaniak

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

I miejsce w Polsce – Krzysztof Michalak (nauczyciel opiekun Danuta Rybak)

Powiatowy konkurs plastyczny „Pocztówka z powiatu”

Wyróżnienie Anita Rzadkiewicz

Konkurs na najciekawszy projekt edukacyjny „Nauki przyrodnicze – wszechstronność wykorzystania w życiu codziennym”. WODA ZNACZY ŻYCIE

I wyróżnienie dla szkoły i nauczycieli pani Joanny Kubiak i Haliny Kosteckiej.

Gminny Turniej Piłki Nożnej

III miejsce

Rok szkolny 2007/2008

Ogólnopolski Konkurs historyczny „Krąg”

Monika Rybarczyk – I miejsce w województwie

Festiwal „ Wesołe nutki” w Krzykosach – Garbach

Anita Rzadkiewicz – I miejsce,

Dalia Szczepaniak – wyróżnienie

Oxsford Plus Edycji 10. i 11

Krzysztof Stępniak z klasy IV dwukrotnie triumfował jako laureat I stopnia konkursu z j. angielskiego

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

Chłopcy drużynowo III miejsce, indywidualnie Dawid Smul – II miejsce, Zuzanna Walkowiak III miejsce

„Obycie Umila Życie”

29.kwietnia dziewczynki z klasy VI – Zuzanna Walkowiak, Karolina Grabowska, Lidia Wesoła wywalczyły 2 miejsce w Międzygminnym Konkursie „ Obycie Umila Życie”.

Wojewódzki Konkurs Piosenki

W kwietniu Dalia Szczepaniak, i Anita Rzadkiewicz brały udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki w Gnieźnie. Anita Rzadkiewicz wyśpiewała I miejsce w kategorii klas I – III.

Gminny Przegląd Piosenki

8 maja w Mosinie odbył się Gminny Przegląd Piosenki. Naszą szkołę reprezentowały: w grupie młodszej – Anita Rzadkiewicz, która zajęła I miejsce, a w starszej grupie Dalia Szczepaniak, zajmując III miejsce.

Chartynka

17 maja Dalia Szczepaniak i Anita Rzadkiewicz brały udział w Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym „Chatynka 2008”. Konkurs ten obejmuje zarówno występy solistów, zespoły wokalne, oraz formy taneczne. Dalia Szczepaniak w swojej kategorii wiekowej zajęła I miejsce, a zaśpiewała piosenkę „ Ada to nie wypada”. Anita Rzadkiewicz otrzymała wyróżnienie.

Gminny Konkurs Historycznym pt. „Stulecie Gospodarczego Banku Spółdzielczego”

Anna Kubacka z klasy V zajęła II miejsce,

Marta Krych z klasy VI miejsce III

Rok szkolny 2006/2007

Powiatowy Turniej Rzeźbiarski

Anna Jurek – III miejsce

Konkurs plastyczny z okazji„Dni Muzyki”

Ewelina Kowalska – miejsce , Paulina Nowak III miejsce

„ Złota Żabka” – Język polski

do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się: Paulina Nowak, Anna Jurek, Adrianna Nowicka, Kamil Trąbka

Konkurs „ Obycie umila życie”

Półfinał gminnego konkursu II miejsce, finał III miejsce – Lidka Wesoła, Anna Jurek, Daniel Ciężki

Festiwal piosenki „ Wesołe nutki” w Krzykosach

Anita Rzadkiewicz II miejsce, Anna Jurek III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”

Eliminacje – Anita Rzadkiewicz – I miejsce grupa młodsza, Anna Jurek III miejsce ,grupa starsza

XI konkurs „ Mówimy gwarą” Bukowiec Górny

I miejsce Kamil Trąbka, II miejsce Karina Materna w kategorii debiuty

V Festiwal Młodych Muzyków w Kórniku

wyróżnienia Karolina Karolczak, Monika Adamczyk, Karolina Grabowska

Gminny Przegląd Piosenki Szkolnej w Mosinie

Anita Rzadkiewicz I miejsce, Anna Jurek II miejsce

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Małolata w Puszczykowie

Anita Rzadkiewicz I miejsce, Duet Dalia Szczepaniak, Karina Materna – II miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki „ „Stęszewska Triola”

Anita Rzadkiewicz I miejsce

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej kl. I-III

II miejsce

Mistrzostwa Poznania na ergometrze wioślarskim

I miejsce Maszyna Bartek, Norbert Nowak

Rok szkolny 2005/2006

V Gminny Przegląd Piosenki w Mosinie

I miejsce w kl. 1-3 – Anita Rzadkiewicz za piosenkę „Ragtime w starym domu”, I miejsce w kl.4-6 Anna Jurek za piosenkę „Śpiewam i tańczę

Gminny Konkurs wiedzy o Wielkopolskim Parku Narodowym

Kamil Trąbka III miejsce

Konkurs literacki „ Skąd się wzięło powiedzenie Elegant z Mosiny”

Kamil Trabka -I miejsce

Konkurs „ Mówimy gwarą” w Bukówcu Górnym

Kamil Trabka – I miejsce

Konkurs plastyczny „ W krainie gdzie prąd płynie”, oraz konkurs „ Sprawa całkiem oczywista świat bez wody by nie istniał”

Karolina Teszner II miejsce

Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym

I miejsce w gminie i awans do mistrzostw powiatu – Adrian Berger i Daniel Lepsik

Rok szkolny 2004/2005

IV Gminny Przegląd Piosenki Szkolnej w Mosinie

Anna Jurek I miejsce

V Powiatowy Konkurs Piosenki „ Stęszewska Triola”

Anna Jurek II miejsce

Tenis stołowy

Daniel Lepsik, Adrian Berger, Łukasz Dobrowolski wywalczyli I miejsce w zawodach drużynowych w tenisie stołowym na szczeblu gminnym i awans do zawodów powiatowych. Adrian Berger zajął II miejsce w klasyfikacji indywidualnej

Mistrzostwa Gminy w koszykówce chłopców –II miejsce

Gwiazdkowy turniej halowej piłki nożnej – Gwiazdka 2004 –I miejsce

Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt – II miejsce

Rok szkolny 2003/2004

Biegi przełajowe

Paweł Peksa (kl. VI) – II miejsce w powiatowych biegach przełajowych,

VIII miejsce w finale wojewódzkim.

Sztafetowych biegach przełajowych

Szkolna sztafeta zajęła I miejsce w gminie i IV miejsce w powiecie, brała udział w finale wojewódzkim.

Gwiazdkowy turniej halowej piłki nożnej w Mosinie – II miejsce

Paweł Peksa – najlepszy zawodnik klas VI tych, Sebastian Szmania – król strzelców

Turniej halowej piłki nożnej w ramach akcji „ Zima” – I miejsce

Mistrzostwach gminy w piłce nożnej – II miejsce

Gwiazdkowy turniej halowej piłki nożnej w Mosinie – II miejsce

Halowy turniej piłki nożnej w ramach akcji „Zima”, organizowany przez OSiR w Mosinie – I miejsce

Rok szkolny 2002/2003

 

Udział w zawodach sportowych podczas festynu policyjnego w Mosinie

w różnych konkurencjach sportowych zajęliśmy II miejsce i wygraliśmy odtwarzacz magnetowidowy dla szkoły

Zawody „ Sport i Zabawa” dla klas I – III, o puchar Burmistrza Gminy – III miejsce

Europejski Turniej piłki nożnej w Mosinie klas I – III – II miejsce