Wyniki konkursu na okładkę książki A. Fiedlera
9 marca 2019
DZIEŃ KOBIET W KLASIE III – 8.03.2019r.
9 marca 2019

Sleeveface – ubierz się w książkę!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele nasza Szkolna Biblioteka zaprasza do super zabawy z książką.
Projekt SLEEVEFACE – czyli ubierz się w książkę
CO TO JEST TAKIEGO ???
Co to jest sleeveface?

Sleeveface są to zdjęcia, których elementem jest okładka książki lub płyty – wmontowana w ten sposób, że widoczna jest jako część twarzy, ciała bądź całej sylwetki. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie osobowości.
( wpisz w Google słowo sleeveface wejdź w grafikę a zobaczysz na czym to polega)

Prosimy wszystkich kreatywnych uczniów i nauczycieli naszej szkoły do przyłączenia się do akcji – wykonania twórczego i zaskakującego sleeveface.
Wystarczy przyjść do biblioteki szkolnej lub publicznej, wziąć książkę która ma okładkę z jakąś postacią lub jej fragmentem i zrobić zdjęcie tak, aby tworzyło kompletny obraz. Następnie należy w taki sposób zapozować, aby poza osoby fotografowanej stała się „elementem” okładki, który „wychodzi” poza papier. Projekt należy wydrukować w formacie A4, najlepiej w kolorze. Jeśli nie macie takiej możliwości to pomożemy.
Warto jest potem dowiedzieć się o czym była nasza książka :))
Z niecierpliwością czekam na wasze projekty.
Miłej zabawy
Barbara Jurek