Komunikat dyrektora szkoły nr 1 – zawieszenie zajęć.
12 marca 2020
Komunikat dyrektora szkoły nr 2 – zawieszenie zajęć – zdalne nauczanie
22 marca 2020

Ważne informacje towarzyszące zawieszeniu zajęć.

Dyrektor szkoły informuje że:

  1. W związku z prowadzonym naborem do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej sekretariat szkoły będzie dla zainteresowanych rodziców otwarty od godziny 8:00 do 13:00.

  2. Nauczyciele w czasie od 11 marca do 24 marca będą wspierali uczniów w nauce poprzez przekazywanie różnych materiałów do samodzielnej pracy w domu. Szczególnie proszę o monitorowanie pracy uczniów, którzy przygotowują się do tegorocznego egzaminu ósmoklasisty.

  3. Jeśli Wasze dzieci pozostawiły podręcznik i materiały ćwiczeniowe w szkole to można je odbierać w czwartek (12 marzec) oraz w piątek (13 marzec) w godzinach od 8:00 do 13:00.

  4. Do końca roku szkolnego zostają odwołane wszystkich zaplanowane szkolne wyjazdy związane z konkursami i wycieczkami klasowymi. Zgoda na wyjazd uczniów będzie wydawana w wyjątkowych sytuacjach z uwzględnieniem stopnia istniejącego zagrożenia związanego z koronawirusem.

Z poważaniem
Arkadiusz Jurek